Hakkımızda

Kimdir İskele AVM?

iskeleavm.com’un İzmir'de bulunan vizyoner bir ekibin e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme amacı ile 2019-2020 yılları arasında yürüttüğü Ar-Ge çalışmasının ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Tamamen bağımsız ve milli bir yatırım vasıtasıyla inşa ettiğimiz iskeleavm.com alışveriş yazılımının hedefi: ülke içindeki ticareti hızlandırarak daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürüne kolay ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlamak ve Türkiye’de online ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar payına ulaşabilmesine katkıda bulunmaktır.

Bizler için ''iyi hizmet'' demek istisnasız tüm kullanıcılarımızın mutlu ve güven içinde alışveriş yapabilmesi anlamına gelir. Kullanıcılarımıza iyi hizmet sağlayabilmek adına yazılımsal ve teknik anlamda daima en güncel donanımları sizlere sunarak, e-ticareti herkesin erişip faydalanabileceği pratiklik seviyesine getirmenin misyonumuzu gerçekleştirmede etkili olacağı kanısındayız. 

Önümüzdeki on yıl için oluşturduğumuz stratejik büyüme planı dahilinde bilişim ve ticaret sektöründe bugüne kadar kazandığımız bilgi ve tecrübe ile iskeleavm.com’u standartları belirleyen uluslararası bir marka olarak görmeyi hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. 

Bu yolda bizlerle beraber yürürken attığınız her adımın sizi mutluluğa götürmesini dileriz. 

Gününüz harika geçsin! 

İskele E-Ticaret Yazılım Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Yükleniyor...