Güneşin Zararlı Işınlarından Bahçe Şemsiyeleri ile Korunun

Tarih: 24.04.2021 15:44
Güneşin Zararlı Işınlarından Bahçe Şemsiyeleri ile Korunun
Dış mekanlar için tasarlanan bahçe mobilyası, bahçelerin dışında balkon ve teraslar için de kullanılan mobilya çeşididir. Dört mevsim. kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.


Bahçe şemsiyeleri hava şartlarının olumsuz etkilerinden korunmak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Yağmurlu havalarda belli bir bölgenin yağıştan etkilenmesini önlemek amacına yönelik olarak tercih edilen bu ürünler güneşli havalarda da gölgelik alanlar oluşturmak amacı ile kullanılır.

Bahçe şemsiyesi geniş alanların korunmasını sağlamak amacıyla plaj şemsiyesi veya bahçe şemsiyesi gibi ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu anlamda ürün çapı ihtiyacınız olan şemsiye modelini belirlerken dikkat etmeniz gereken başlıca unsurlar arasında yer alır. Şemsiye ile güneş ışığından korunmak amacı ile satın alınan plaj, bahçe veya balkon şemsiyesi gibi ürünler için ışığın geliş açısı da büyük bir önem arz eder. Sabit ve zemine paralel olarak açılan şemsiyeler 90 dereceye yakın gelen güneş ışınlarından korunarak belirli bir gölgelik alan oluşturmanızı sağlar. Eğimli bir şekilde konumlandırılabilen şemsiyelerde ise farklı açılardan gelen güneş ışınlarından daha geniş gölgeler elde edebilirsiniz. Bu anlamda yandan kollu şemsiyeleri tercih ederek; şemsiyenin duruş açısını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şemsiyeler hava koşullarından olumsuz etkilenmenizi önlemenin yanı sıra mahremiyet sağlayıcı birer obje olarak da değerlendirilebilir. Şemsiyeler kategorisinde satışa sunulan ve özellikle yan yana sıralanan balkonlarda ve teraslarda kullanabileceğiniz ürünler sayesinde çevre ile ilişkinizi isteğinize uygun bir şekilde sınırlayabilirsiniz.

Her ürün grubunda olduğu gibi plaj şemsiyesi modelleri arasında da kullanışlılık, kalite ve ekstra fonksiyonlar ile doğru orantılı bir fiyatlandırma olduğundan söz edilebilir. Ekstra özelliklerin bulunduğu şemsiye modelleri standart ürünlere nazaran biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulurken genel olarak açık alanlarda kullanabileceğiniz şemsiyeler her bütçeye hitap edecek nitelikte ürün seçeneğine sahiptir. Kendiliğinden ayaklı ürünlerin haricinde şemsiye ve ayağın ayrı ayrı satıldığı ürünlerde fiyat farklılığına sahip olabilecek iki ürün bulunur. Seçeceğiniz şemsiye ayağı da ürünün toplam fiyatının artmasında ve azalmasında önemli bir role sahiptir. Bunun yanı sıra, bahçe şemsiyenizi kullanmayacağınız durumlarda, yıpranmasından endişe etmemek için, şemsiyelerimize uygun koruma kılıflarını da sitemizde bulabilirsiniz.

İskele avm'de, teras, bahçe ve balkon gibi dış mekanlarda kullanılan şemsiyeler arasında küçük bir araştırma yaparak, bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik en uygun şemsiyeyi bulabilirsiniz. Şimdi gelin Online alışveriş kolaylığı ile ürününüze anında kavuşun.
 
Yükleniyor...