Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bahçe Minderi

Salıncak ve Sandalye Minderleri ile Konforun Tadını Çıkarın

Ev tekstili ve dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından birisi de rengârenk çeşitleri bulunan salıncak ve sandalye minderleridir.  Minderlerin en çok kullanıldığı mobilyalardan birisi sandalyedir. Sandalye minderi iç ve dış mekânda da bahçe ve balkonlarınızda kullandığınız sandalyeler içinde uygundur.
Salıncak ve Sandalye Minderleri ile Farklı Kombinasyonlar
Mobilyanıza uygun minderi seçerken öncelikle mobilyanızın tarzı ve renklerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Koyu renk mobilyalarınız için tonlarda daha açık uygun alt tonlarda minderler tercih ederken açık renkli mobilyalarınızda koyu tonlarda minder modelleri tercihi yaparak dekoratif uyumu sağlamanız mümkün olacaktır.
Bunun dışında desenli mobilyalarınızda düz renk minder ya da düz renkli mobilyanızda desenli minderler tercih ederek mekâna farklı bir hava katmanız mümkün olacaktır. Minder seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur ise minderin dokusunun mobilyanıza uygun kumaşlarda olmasıdır.
Bahçe Salıncağı ve Sandalye Minder Çeşitleri
Bahçe salıncağı ve sandalye minderleri bulunduğu ortama şıklık katmakla kalmayıp konfor da sağlamaktadır. Sert sandalye zeminin oturmak yerine yumuşacık minderler sayesinde koltuk rahatlığını yakalayabilirsiniz. Minderler sadece zemin için tasarlanabildiği gibi sırtlı sandalye minderi olarak da karşımıza çıkarak sırtınızın konforunu sağlayabilmektedir. Bahçe mobilyalarında da çok sık tercih edilen minderler konfora açılan kapıdır.
Minderler ihtiyacınıza farklı renk ve modeller ile sizlerle buluşmaktadır. Ayrıca sandalye minderleri tekli, ikili ya da dörtlü gibi seçeneklerle de satın alınabilir.
Bahçe Salıncağı ve Sandalye Minderlerinin Temizliği
Minderler çeşitli nedenlerle zaman içinde kirlenmektedir. Bu kir ve toz birikmesi durumuna karşın gerekli sağlık ve hijyen koşullarının oluşması için belli süre aralıklarında temizlenmesi gerekmektedir. Sandalye ve salıncak minderleri temizliğine ilk olarak minderin kılıfının çıkarılmasıyla başlanır.
Kılıfı çıkarılan minderin süngeri güzelce yıkanır ya da silinir. Minder kılıfının da ayrı olarak temizliği yapılır. Bu işlemler sonrası güzelce havalandıran minder ve kılıfı kuruduktan sonra yerine yerleştirilir. Temizlik yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta minderin sünger yapısına ve rengine zarar verecek kimyasallardan kaçınılarak uygun işlemlerle temizliğin yapılmasıdır.

 
Yükleniyor...